info@pherbal.com

 
  

آدرس کانال تلگرام گیاهان دارویی پیروز
https://t.me/joinchat/AAAAAEFO8LQQwpY3uhpkqg

بند بازي بر فراز آبشار نياگارا

 


عبـور بنـدباز آمریـكایـی از فـراز آبـشار نیـاگارا         یک بند باز آمریكایی توانست در مقابل چشمان حیرت‌زده هزاران تماشاگر از عرض آبشار نیاگارا عبور كند . این بند باز ۳۳ ساله ، موفق شد زیر فشار شدید آبی که از آبشار نیاگارا سرازیر می‌شد ، در عرض ۳۰ دقیقه از روی۵۵۰ متر طناب عبور کند و خود را به طرف دیگر آبشار برساند . "نیک والدانا" ۵۵۰ متر روی آبشار نیاگارا بند بازی کرد و از آمریکا به کانادا رفت . برنامه بندبازی نیک به صورت مستقیم از شبکه تلویزیونی ای .بی .سی پخش می شد و وی در تمام این مدت با گوشی با پدرش که در کنار آبشار بود صحبت می‌کرد.

   به نقل از شبكه‌خبری بی بی سی "نیك والدنا" 33 ساله ، اولین فردی است كه عرض آبشار نیاگارا را با راه‌رفتن روی بند عبور كرده است . وی مسیر 550 متری عرض این آبشار را روی یك طناب 61 میلیمتری راه رفت و همه را حیرت‌زده كرد . نیک والندا اولین فردی است که روی قسمت خروشان آبشار نیاگارا به بند بازی پرداخته و فاصله بین امریکا و کانادا را از این طریق در مدت نیم ساعت طی کرد در حالیکه عده بسیار زیادی در انتهای مسیر به تشویق او نشسته و منتظرش بودند . علاوه بر خطرناک بودن این اقدام از سوی نیک والندا ، او با خطرات جانبی دیگری مثل باد و مه شدید نیز مواجه بود.

 آبشار نیاگارا میان ایالت نیویورک در آمریکا و جنوب استان آنتاریو در کانادا قرار دارد . گفته می شود بدل کاری و اقدامات حیرت‌آور در خانواده آقای والندا ریشه داشته است . بدل کاری در این خانواده از هفت نسل قبل شروع شده و آنها به "والنداهای پرنده" شهرت پیدا کردند . خانواده "نیك والدنا" به مدت بیش از ۲۰۰ سال نمایش های بدل کاری انجام داده اند كه در پی آن دو عضو این خانواده‌ بر اثر سقوط جان خود را از دست داده‌اند. نیک والندا پس از بدست آوردن این موفقیت گفت : داشتن تمركز و آموزش دو عامل موثر در كسب این پیروزی بوده است ...    به گمان من انسان برای موفقیت در زندگانی باید بتواند در چهار زمینه استاد شود: مناسبات، تدارکات، نگرش و رهبری میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد.


موفقیت کلید شادی نیست ، شادی کلید موفقیت است ؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری ، موفق خواهی بود


    راه موفقیت ، همیشه در حال ساخت است ؛ موفقیت پیش رفتن است ، نه به نقطه پایان رسیدن.

 موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم ، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می گذاریم.

   رمز موفقیت ، پایبندی به هدف در زندگی است.

موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند ، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه ، بیم و هراسی ندارند.
  از موفقیت دیگران همان اندازه خوشحال باش که از موفقیت خودت خشنود می شوی.  اعتماد به نفس ضرورتا تضمین کننده موفقیت نیست، اما عدم اعتماد به نفس به یقین باعث شکست می شود


.

  آرامش و اطمینان ، بهترین موفقیت است.

  هرچه صبر بیشتر باشد ، دقت بیشتر است و هرچه دقت بیشتر باشد ، موفقیت بیشتر است.

 

گیاهان دارویی
نقشه سایت 
تبلیغات

 
کاربران
1401 آذر
چهارشنبه
16
جملات متحرک
چهار پایه میز شادی در جهان را

مولانا  با : مرنج و مرنجان

وحافظ با : بنوش و بنوشان

به ما آدرس داده اند

سعادت ما در همین چهار پایه اند
سخن روز
زندگی مانند سفر کردن با قطار است به همراه ایستگاه ها ؛ تغییر مسیرها و حوادث !!!
دعوت به همکاری
از پزشکان محترم گیاه درمانی که
در طب سنتی ایران و نیز دانش پزشکی جدید
تخصص لازم را دارند
جهت پاسخگویی به سئوالات بینندگان
و ارائه مقالات و تبادل نظر برای ارتقاءکیفیت
سایت گیاه دارویی پیروز درخواست همکاری داریم
     خواهشمندیم با ایمیل  


info@pherbal . com

یا تلفن مدیریت به ش : 03132684045 تماس بگیرید
با تشکر و قدر دانی فراوان

 
مدیر سایت

مدیرسایت : شاطری پور
نظرسنجی
نظرتان در رابطه با کتاب توحید چیست؟
كارت پستال