info@pherbal.com

 
  

آدرس کانال تلگرام گیاهان دارویی پیروز
https://t.me/joinchat/AAAAAEFO8LQQwpY3uhpkqg

مسافرت و معجزات آنمسافرت و معجزات آن در زندگی !

 

۱. به از بین بردن استرس‌تان کمک می‌کند .

     تحقیقات نشان می‌دهد ، حتی یک روز تنیس بازی کردن یا رفتن به حاشیه شهر در آخر هفته‌ها می‌تواند به کاهش هورمون استرس و حتی پایین آوردن فشارخونتان کمک می‌کند . پس ببینید یک مسافرت یک تا دو هفته‌ای چه فوایدی را می‌تواند برایتان به دنبال داشته باشد . هم باعث می‌شود بهتر و جوان‌تر به نظر برسید ، بهتر با سرماخوردگی در طول سال مقابله کنید ، و در محل‌کار استرس بسیار کمتری داشته باشید . همچنین می‌دانیم که استرس می‌تواند یکی از دلایل بالا رفتن وزن باشد . پس مسافرت بروید تا استرستان کم شود .
۲. کمی به قلبتان استراحت می‌دهد.

      تحقیقات نشان می‌دهد که قلبتان هم به مسافرت نیاز دارد . درواقع ، شاید به دو مسافرت در سال نیاز داشته باشد . یک تحقیق نشان داد که خانم‌هایی که حداقل دوبار در سال به مسافرت می‌روند ، تا هشت مرتبه کمتر به بیماری قلبی کرونری مبتلا می‌شوند . تحقیقی که روی مردانی که ریسک بالای ابتلا به بیماری کرونری قلب داشتند ، انجام شد مشخص کرد که آنهایی که به مسافرت سالانه نمی‌روند ، تا ۳۲٪ بیشتر بخاطر حمله قلبی می‌میرند .


 

 
۳. کمک می‌کند به خانواده‌تان نزدیک‌تر شوید.

   محققان درمورد تاثیر مثبت مسافرت بر خانواده‌ها مژده می‌دهند . خارج شدن از استرس‌های روزانه به خانواده‌ها کمک می‌کند به هم نزدیک شده و کنار هم جمع شوند . این تجربیات جدید و مشترک ، نزدیکی و حس مثبتی را در خانواده ایجاد می‌کند که حتی بعد از اتمام مسافرت نیز ادامه پیدا می‌کند .
۴. باعث می‌شود در محل‌کار باهوش‌تر و باانگیزه‌تر باشید.

   یک مسافرت, مخصوصاً اگر به دور از ابزارها و دستگاه‌های الکترونیکی باشد می‌تواند وقفه‌ای شادی‌آور باشد . حتی ممکن است در محل‌کار نیز بهتر شوید . دلیل آن این است که براساس تحقیقات استرس می‌تواند بر تصمیم‌گیری‌های شما اثر داشته باشد . بعد از گذشت چند روز آزادی از استرس‌های روزانه ، می‌توانید تصمیمات عاقلانه‌تری در محل‌کار داشته باشید.


 

 
۵. شادترتان می‌کند.....

یک تحقیق نشان داده است که سطح فشار و افسردگی درمیان خانم‌هایی که بیشتر مسافرت می‌روند (یک یا دو بار در سال) درمقابل آنهایی که میزان مسافرت‌ رفتنشان کمتر بوده است ، پایین‌تر است . درواقع ، به نظر می‌رسد که حتی برنامه‌ریزی برای یک مسافرت روحیه را تقویت می‌کند .


 
گیاهان دارویی
نقشه سایت 
تبلیغات

 
کاربران
1401 مهر
دوشنبه
4
جملات متحرک
چهار پایه میز شادی در جهان را

مولانا  با : مرنج و مرنجان

وحافظ با : بنوش و بنوشان

به ما آدرس داده اند

سعادت ما در همین چهار پایه اند
سخن روز
زندگی مانند سفر کردن با قطار است به همراه ایستگاه ها ؛ تغییر مسیرها و حوادث !!!
دعوت به همکاری
از پزشکان محترم گیاه درمانی که
در طب سنتی ایران و نیز دانش پزشکی جدید
تخصص لازم را دارند
جهت پاسخگویی به سئوالات بینندگان
و ارائه مقالات و تبادل نظر برای ارتقاءکیفیت
سایت گیاه دارویی پیروز درخواست همکاری داریم
     خواهشمندیم با ایمیل  


info@pherbal . com

یا تلفن مدیریت به ش : 03132684045 تماس بگیرید
با تشکر و قدر دانی فراوان

 
مدیر سایت

مدیرسایت : شاطری پور
نظرسنجی
نظرتان در رابطه با کتاب توحید چیست؟
كارت پستال