info@pherbal.com

 
  

آدرس کانال تلگرام گیاهان دارویی پیروز
https://t.me/joinchat/AAAAAEFO8LQQwpY3uhpkqg

چگونه پوستی جوان و شاداب داشته باشیم

چگونه پوستی جوان وشاداب داشته باشیم
دستور العمل :

 
برای پاک کردن آرایش از روی صورت

1_ برای پاک کردن صورتتان از یک ماده پاک کننده ملایم که مناسب پوست تان باشد استفاده کنید و هر روز دوبار با استفاده از این پاک کننده پوست صورتتان را تمیز کنید. 
 
2- آب پرتقال بهترین و سالم ترین ماده از مواد پاک کننده آرایشی می باشد .
 


3_ در داروخانه ها و فروشگاهها هزاران نوع مختلف از این پاک کننده ها وجود دارد اما به یاد داشته باشید پرداخت پول بیشتر همیشه به معنای نتیجه بهتر نیست ، آنچه که اهمیت دارد این است که شما محصول مناسب پوستتان را پیدا کنید و بخرید. 

4_ پوست صورت شما خیلی حساس است بنابراین مواظب باشید درهنگام تمیز کردن با خشونت با آن رفتار نکنید و آن را بیش از حد نسابید.
 

برای شادابی پوست

_ تا آنجایی که می توانید  مایعات و مخصوصا" آب بنوشید . تحقیقات متعدد نشان داده است که اگر به اندازه کافی آب مصرف کنیم پوست ما شاداب تر خواهد بود . علاوه براین ، این تحقیقات ثابت کرده است که کم آبی باعث تشدید چین و چروک و سیاهی دور چشم می شود.
 
_ هر روز از ضد آفتاب استفاده کنید و حتما" دو بار پوستتان را مرطوب کنید . استفاده از مرطوب کننده باعث انعطاف پذیری بیشتر پوست می شود و استفاده از ضد آفتاب ، از پوست ما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.
 
_ به اندازه کافی استراحت کنید . استراحت و خواب کافی استرس را کاهش می دهد و به بدن ما کمک می کند که بهتر خودش را بازسازی کند . اهمیت خواب خوب شبانه را هرگز دست کم نگیرید . خواب خوب علاوه براینکه تاثیرات مثبتی روی پوست شما می گذارد ، به شما کمک می کند که بطور کلی احساس بهتری داشته باشید و در طول روز پر انرژی تر باشی.


پاک کردن جرم صورت

برای پاک کردن و بر طرف کردن جرمی که روی پوست صورت مانده است شب ها باقالای تازه را بکوبید و به صورت خمیر بر صورت بمالید . هر روز یا هر شب دو قاشق عسل را با یک قاشق روغن زیتون مخلوط کنید و بر پوست مالش دهید

روشن کردن پوست صورت 

برای باز شدن و روشن شدن رنگ چهره و صاف شدن پوست صورت باید از خوردن غذاهای غلیظ و سرخ کرده و خیلی چرب و دیر هضم پرهیز کنید  و از خوراکی هایی که رنگ رخساره را روشن می کنند زیاد استفاده کنید مانند : انار , گلابی , به , مویز , سیاه دانه با مغز گردو , زعفران با انجیر , نخود , پیاز , بادمجان , تره , اسفناج , والک , کدو , زیتون , روغن زیتون , آب جوشانده ی  کاسنی و عرق کاسنی

 

منبع : aftabir.com 

 
بازدید : 10425 11 تير 1392 ساعت 09:35 ق.ظ
برچسب ها : ، پاک کردن صورتتان ، پاک کننده ملایم ، پوست ، داروخانه ها و فروشگاهها ، تحقیقات ، تشدید چین و چروک و سیاهی دور چشم ، انعطاف پذیری بیشتر ، پوست ، ضد آفتاب ، ،اشعه های مضر خورشید استراحت ، استراحت و خواب کافی ، پر انرژی ، ،
گیاهان دارویی
نقشه سایت 
تبلیغات

 
کاربران
1401 آذر
چهارشنبه
16
جملات متحرک
چهار پایه میز شادی در جهان را

مولانا  با : مرنج و مرنجان

وحافظ با : بنوش و بنوشان

به ما آدرس داده اند

سعادت ما در همین چهار پایه اند
سخن روز
زندگی مانند سفر کردن با قطار است به همراه ایستگاه ها ؛ تغییر مسیرها و حوادث !!!
دعوت به همکاری
از پزشکان محترم گیاه درمانی که
در طب سنتی ایران و نیز دانش پزشکی جدید
تخصص لازم را دارند
جهت پاسخگویی به سئوالات بینندگان
و ارائه مقالات و تبادل نظر برای ارتقاءکیفیت
سایت گیاه دارویی پیروز درخواست همکاری داریم
     خواهشمندیم با ایمیل  


info@pherbal . com

یا تلفن مدیریت به ش : 03132684045 تماس بگیرید
با تشکر و قدر دانی فراوان

 
مدیر سایت

مدیرسایت : شاطری پور
نظرسنجی
نظرتان در رابطه با کتاب توحید چیست؟
كارت پستال